Vymyslete letos pro své dítě báječnou a originální oslavu narozenin

Děti, jejich rozzářená očka, úsměv na tváři a radost v srdíčku. Co víc bychom si u nich mohli přát? Jenom to, ať jsou především zdravé a šťastné a k obojímu jim přispějeme, když jim uspořádáme originální, jedinečnou a zábavnou oslavu narozenin v Praze. Naše hlavní město skýtá obrovské možnosti a jednou z nich je i možnost poskytnout vám celý areál jump arény, kde se uskuteční oslava narozenin vašeho mrňouska. Může se jednat o človíčka starého pár let, nebo o mladšího dospělého, zábavu i aktivity tomu přizpůsobíme. Navíc se o vás postarají naši veselí a usměvaví animátoři. Budou vás provázet celým programem.

narozeniny

Skákání je zábava, která děti nejenom baví, ale prospívá i jejich tělu. Díky skákaní si užijí spoustu radosti, veselí a zábavy, ale také načerpají nové zkušenosti a utuží sociální vazby. Spřátelí se s novými kamarády a upevní vztahy s těmi stávajícími.

  • Jakmile se vyřádí, jistě jim vyhládne
  • Chcete si sami zajistit občerstvení? Samozřejmě je to možné, můžete si třeba přinést dort nebo jiné drobnosti a dobroty. Pokud bychom vám však mohli nabídnout i jinou variantu, tak se o občerstvení velice rádi postaráme a věřte, že nebude nic chybět. Slazené nápoje, kafe a čaj, samozřejmě také nealko šampus na přípitek, brambůrky, tyčinky, sladké a slané dobroty a spoustu dalšího. Dáváte přednost raději menšímu cateringu? I s tím můžeme vyhovět a zajistit plnohodnotný menší catering.

Děti milují vlastní narozeniny. Na tento den se vždy moc těší. Zejména na dárky, které jsou prioritou, ale také na zábavu. Pojměte to letos jinak a uspořádejte oslavu, jak se patří.

balonky

Zábava, jak se patří

  1. Zábava, která děti nejenom unaví, ale dopřeje jim spokojené úsměvy radost a smích.
  2. Zábava, se kterou se budou moci naučit něco nového a vypilovat své dovednosti.
  3. Zábava, u které se nudit rozhodně nebudou.
  4. Zábava, při které protáhnou svá tělíčka, zlepší si kondici a báječně se unaví.
  5. Zábava, která je jedinečná, originální a baví všechny naše ratolesti.
  6. Zábava, vhodná jak pro kluky, tak i pro holky jakéhokoliv věku.
  7. Zábava, při které se budou nejenom bavit, ale prožijí i jedinečné okamžiky a krásné chvíle.