Solární sprchy pro milovníky bazénu i vášnivé nadšence zahradničení

Léto se nikdy neobejde bez letních radovánek jako je koupání a plavání. Jistě už má každý na své zahradě postavený domácí zahradní bazén. Přemýšlíte, o jakou věc byste jej mohli doplnit? Leží vám na srdci kvalita vody a myslíte přitom zároveň také na svou peněženku? Nechcete zbytečně vyhazovat peníze za chemii na čištění vody? Může vás potěšit, že čím méně chemie použijete, tím více také budete chránit životní prostředí, takže další plus pro váš životní styl.

bazén na dovolené, když se stmívá s plážovými deštníky a lehátky.jpg

Jestliže vám leží na srdci kvalita vody, vyzkoušejte solární zahradní sprchu. V čem je ten rozdíl? Před vstupem do vody se totiž můžete opláchnout, smýt ze své kůže zbytky nečistot, které často ani pouhým okem nevidíme, ale bohužel na naší kůži se usazují. Může se v tomto případě jednat o prach, pyl, ale také zbytky opalovacího krému a dalších podobných nežádoucích prvků, které vodě zkrátka a dobře neprospívají ba právě naopak, o to více posléze musíme používat chemie do vody, abychom udrželi vodu v bazénu v optimálních podmínkách a mohli se v ní denně v létě koupat, relaxovat a odpočívat. Velkým plus je také to, že se instaluje až na zahradě, takže venku, nemusíte chodit do bytu, do domu nebo jinam, abyste ze sebe smyli nečistoty před vstupem, nebo také chlorovou vodu po výstupu z bazénu. Navíc se příjemně osvěžíte a vaše tělo si zvykne na přechod do chladnější vody v bazénu.

zahrada v popředí s bílými květy, s domem a krásným výhledem.jpg

Užívejte si letní radovánky

Ovšem pozor voda v solární sprše může dosahovat vysokých teplot, proto je na ní umístěna páčka, pro regulaci teploty vody, abyste si mohli připouštět studenou, protože voda v nádrži může při vysokých letních teplotách okolního prostředí dosahovat až neuvěřitelných 60°C.
Solární sprchy na zahradu Chlorito splňují veškeré předpoklady:
v Mohou se použít i pro běžnou potřebu nejenom k bazénu. Dají se nainstalovat kdekoliv, kde je venkovní přístup k vodě.
v Instalují se na rovné a slunné místo, aby se nádržka, takzvané tělo, mohlo nahřívat.
v Nahřívá se pomocí slunečních paprsků, nepotřebuje žádný jiný zdroj tepla nebo energie.
Teplá voda na kterékoliv zahradě, kdykoliv budete potřebovat.