Domeček ohromí každé malé dítě

Jistě znáte své děti jako vlastní boty a je vám známo, že v momentě, když jdete na dětské hřiště, jejich oči se rozzáří a hledají místa, kam se můžou schovat. Takovým nejčastějším místem pro nich bývá domeček, který zpravidla nalezete na každém dětském hřišti. A pokud nejste právě kutilové a víte, že postavit dřevěný domeček u vás na zahradě je nad vaše síly, nezoufejte.
Uspokojí jich totiž i dětský domeček na zahradu https://www.chytraliska.cz/kategorie/detske-hracky-na-ven-a-zahradu/detske-stany-a-domecky-pro-deti/, který nalezete i ve formě stanu. A co je nejlepší, pokud nemáte vlastní zahradu, najde si uplatnění i u vás doma!dětský domeček.jpg

Stany děti zbožňují

Pokud chodíte pod stan na camping, nemusíme vám připomínat to, jak si děti ve stanu libují. V případě, že žádný stan nevlastníte, jejich nadšení bude o to větší. Děti totiž považují malý prostor, do kterého se můžou schovat a ve kterém jich nikdo nebude rušit za takzvaný hrad, který patří vyloženě jim.
Úspěch u nich sklidíte právě s jeho výběrem. Pokud máte doma holčičku, dopřejte jí růžový stan s motivem pohádkových princezen. Kluky naopak potěší domeček, ve kterém si budou moct hrát na rytíře, protože svým vzhledem bude připomínat pevnost. Ohromit však můžete děti i výběrem většího typu stanu, jakým bude třeba autobus nebo stan se zahrádkou.

Nepřehlédněte ani ten s tunelem

Pokud bude součástí dětského domečku i tunel, neuvěříte, kolik hodin si s ním dokážou vaše děti vyhrát. Prolézání totiž od malička milují a berou ho jako způsob k dovádění a jako skvělou formu zábavy. K dispozici máte i možnost – zakoupit samostatnou prolézačku (pouze jako tunel), která si najde skvělé místo na hraní i u vás doma.domeček dětský.jpg

Teepee momentálně frčí

Dalším stanem, ze kterého můžete vybírat je indiánské teepee. V posledních letech se těší velké oblibě u malých ratolestí. Je to moderní provedení a neobvyklý tvar, co děti pochopitelně láká k tomu, aby v něm prožívaly veškerá dobrodružství a užily si v něm spoustu legrace.