Rostoucí židle jako volba k nezaplacení

O tom, jak děti rychle rostou, se můžete přesvědčit nejen na vašich dětech, ale i na cizích. Každým dalším dnem se zdají být šikovnější, více pohyblivější a tím pádem se snaží dohnat dospělé členy domácnosti ve všem, co dělají tak, že jich napodobují. Příkladem toho je i to, že se časem začnou hlásit o své místo u stolu a krmení někde bokem na jejich židli, jich už tolik neuchvátí.
Abyste předešli tomu, že se vaše dítě bude cítit odstrčené, pořiďte mu židli, která bude pomalu růst s ním a díky které se spokojeně nají společně s vámi u stolu.

dětská židlička

Pohodlné a praktické

Přesně takhle by se daly definovat dřevěné dětské rostoucí židle z masivu od Masivní dřevěný nábytek – borovice masiv, které si v posledních letech získaly přízeň u všech rodičů, kteří mají doma malé děti. Na rozdíl od těch plastových, které v mnoha ohledech nejsou stabilní a ani bezpečné, vám dřevěná verze v podání masivu vydrží v dokonalém stavu i několik dlouhých let.

  • Jejich největší vychytávkou je to, že je možné upravovat velikost sedátka tak, aby bylo přesně na míru přizpůsobené věku dítěte a umožnilo mu sedět u stolu pohodlně a v potřebné výšce, aby se mohlo najíst i samo.

Nejčastějším problémem nebo nevýhodou klasických dětských židlí je to, že jsou příliš nízké nebo naopak nepohodlně vysoké a tím pádem neposkytují dítěti možnost – najíst se tak, aby mu to bylo příjemné.
S rostoucí židli se vám to však nikdy nestane, protože je navržena tak, aby byla pro dítě tím nejlepším pomocníkem k sezení a vykonávání různé jiné aktivity – třeba kreslení, malování nebo čtení knížky.

jídelní stolička

Bohatý výběr barev

Jelikož je to druh nábytku, který má sloužit výlučně dětem, neměl by být ani z hlediska designu zcela obyčejný. Díky pestrému výběru barevných odstínů nebo i volbě dřeva, si můžete vaši židli přizpůsobit vašim požadavkům. Zvolit si můžete z pastelových barev pro holky, ale i pro kluky. Taktéž můžete vsadit na neutrální provedení přírodního dřeva nebo bílé barvy, pokud už váš nábytek zaměřujete na design, který má působit decentně a současně i čistě.
Neváhejte se tedy rozhlédnout v nabídce a vybrat vašemu dítěti takovou, která mu bude sloužit řadu let.