Mobilní dům může být plnohodnotným bydlením

Nebudeme si nalhávat, že zpřísněná pravidla hypotéčních úvěrů mnohým vzala vítr z plachet a nedosáhnou na koupi vlastního bydlení. Potom se hledají jiné možnosti, jak naplnit svůj sen. Mnohdy takovou situaci může vyřešit zakoupení mobilního domku, který ovšem naplní plnohodnotné bydlení a to klidně po celý rok. To je řešení, ovšem do míst, kde je možnost jej dovézt, postavit na upravenou plochu a zapojit. Bez elektřiny, případně plynu a připojení vody to nebude moc komfortní bydlení dnešní doby. Pokud tohle všechno je k dispozici, není problém mobilheim postavit a dokonce k němu vybudovat další venkovní zázemí.

Dva staré opuštěné mobilní domy, co by potřebovaly opravu

Konstrukce je pevná

Nikdo se nemusí obávat o stabilitu, pokud bude dobře usazený. Má ocelovou konstrukci a prakticky, pokud má kola, tak pouze na krátkodobý přesun z místa vykládky. Na usazení se většinou používá jeřáb a přirozeně je místo dobře zkontrolované. V podstatě si lze dokonce zvolit možnosti počtu místností. Lavaro House 4 top-mobilnidomy.cz je jedna z mnoha různých verzí, kdy je na zakázku vyrobený celoroční mobilní dům. Fasáda je tvořena z kerrafrontu, zvolit si lze samozřejmě i barvu. Venkovní rolety nebudou zabírat prostory uvnitř a působí velmi pěkně a přirozeně.

Mobilní domy, které jsou modré

Výbava

V podstatě základy jsou k dispozici. Do toho se vztahuje topení, bojler, WC, sprchový kout, samozřejmě vnější úprava jako podlahy, obklady, osvětlení, které spočívá ve vnitřních LED diodách. Zde také záleží na domluvě se zájemci, prakticky se dá vše připravit na plnohodnotné bydlení a komfortním vybavením nebo na předání v základě sestavě. V podstatě tato verze odpovídá zhruba
50 m2, což je slušná obyvatelná plocha. I přesto, že mnohdy není nutné povolení pro umístění, je lepší si tuto situaci ověřit na místním stavebním úřadu, aby nedošlo k nějakému neplánovanému kolapsu, ze strany úředníků. Pak již nic nebrání v tom, že můžeme bydlet podstatně dříve, než kdybychom vyřizovali klasickou stavbu.