Americká hypotéka bez registru

Co je to za pojem? Hledali jste na internetu podobné výrazy? Nebo jste na něj narazili čistě náhodou? Abychom si danou problematiku vysvětlili, zaměříme se na individuální potřeby jednotlivců.

dům

Naše společnost je soukromá, takže není žádnou oficiální bankou, do které byste chodili neustále na nějaké schůzky a museli dodržovat jasně daná pravidla. Když mluvíme o těch pravidlech, tak více než samotní klienti je dodržují ony zmíněné banky. Mají totiž jasně nastavené mechanismy, které nesmějí překročit, například limit částky, kterou můžete získat, limit částky, kterou nejvíce můžete splácet, limitní je také věk nebo takzvaná bonita žadatele o půjčku.

Posuzují se registry, pokud máte záznam, tak půjčku nezískáte a spoustu dalších kritérií. Limit si dávají i na to, kolik vyděláváte, takže pokud nevyděláváte dostatečně, tak vás taktéž mohou odmítnout. Právě z pohledu těchto situací je zde ještě jiná možnost, jak získat půjčku nebo úvěr a to právě u soukromých společností, které nemají v každém městě nějaké velké sídlo, ale pracují individuálně, na základě jednotlivých klientů a to povětšinou přes internet, takže s námi nebudete ztrácet čas všelijakými schůzkami, dokazováním příjmů, dokazováním výdajů a podobně.

Podmínky jsou přitom jasné, stručné a srozumitelné. Stačí nám poslat e-mailem fotografie nemovitosti a zaslat vyplněnou online žádost. Vašim případem se začneme zabývat a navrhneme vám řešení. To přizpůsobujeme klientům na míru. Základní pravidla jsou však jasně daná pro všechny, například, že u úvěru musíte ručit nemovitostí.

Úvěr pro podnikatele bez starostí

V případě americké hypotéky bez registru se jedná o podnikatelský úvěr. Podnikatelské úvěry si sjednávají pouze podnikatelé, živnostníci nebo firmy. Finance jsou určeny pro účely podnikání, musí tedy být vloženy do podnikání. Můžete s nimi však naložit jakýmkoliv způsobem.

rozpočet

Výhody tohoto úvěru:

  1. Klienty nerozdělujeme do škatulek, sjednat úvěr si může každý podnikatel.
  2. Finance můžete použít na exekuce.
  3. Financování veškerých potřeb ve firmě.
  4. Doba splatnosti až 30 let.
  5. Tolerance záznamů v registrech.
  6. Tolerance nízkého daňového přiznání či nízkých příjmů.
  7. 50 – 70 % z prodejní ceny nemovitosti.
  8. Ručit můžete jakoukoliv nemovitostí.
  9. Nízká splátka.
  10. Výhodná úroková sazba.