Rychlá hotovost pro všechny

Získat peníze snadno a jednoduše, komu by se to nelíbilo? To by bral každý z nás, jenomže v bance po nás chtějí tisíce papírů a tak nám vždy připadá velice těžké nějaký úvěr získat. Nemusí to tak být vždy. Chcete férové podmínky a rychlé jednání? Peníze mít v hotovosti nebo spíše na účtu do 24 hodin od vyřízení? Seznamte se s nebankovní hypotékou Fahd.

Zní to sice skoro až jako pohádka, ale zas tak jednoduché to není, protože to by bylo až moc podezřelé. Samozřejmě, že musí být splněny veškeré právní náležitosti, ale může to jít daleko rychleji a hladčeji než je tomu v případě banka. Navíc i podmínky jsou mírnější.

lidé meeting

Hledáte alternativu úvěru? Potřebujete peníze využít na cokoliv? Nechcete být vázáni fakturami či vysokým úvěrem? V případě, že chcete nízký úrok, je právě úvěr s ručením nemovitostí tedy hypotéka nejideálnějším způsobem, jak peníze získat a nepřeplatit na úrocích, protože ručíte nemovitostí a díky tomu mají tyto produkty stále ještě nejnižší možný úrok na trhu. Získáte tím i větší obnos financí a navíc si s částkou můžete disponovat naprosto jakkoliv. Peníze tedy využijete na splacení dluhů, exekucí, ale můžete s nimi i začít rekonstrukci bydlení nebo si něco pořídit.

žena notebook

Doba splácení se pohybuje od jednoho roku až po třicet let. Samozřejmě, že čím delší doba splácení, tím se prodlouží splátky a měsíční částka se sníží. Nebankovní společnosti mají ještě tu výhodu, že spoustu věcí tolerují. Nemají tak přísná pravidla jako banky, takže vám například mohou tolerovat záznam v registru dlužníků, či vám pomohou nastavit splátky tak, abyste je dokázali splácet.

Registry většinou projíždí z toho důvodu, že chtějí lidem pomoci. Přitom neplatíte žádné poplatky předem, ani žádné sankce. Získat můžete až 70% z hodnoty nemovitosti.

Vyřešte svou finanční situaci jednou pro vždy. Ať se to týká vašeho soukromého života nebo firmy či podnikatelů.