Problémy u mužů


Já si myslím, že ani nemusím popisovat anebo někomu vysvětlovat, co je to erekce. A erekce se samozřejmě týká jenom mužů. A právě díky erekci pánové právě mohou si užívat sexu právě jak je libo. A je logické, že když pánové nemají dostatečně pevnou erekci, tak samozřejmě si nemůžou užít úplně klasický a normální sex. Pěkně takový od přírody. Proto ale naštěstí už existují různé léky a další léčivé preparáty, které právě pánům pomohou, aby si opět mohli užívat sexu do sytosti, aby opět zavládli štěstím a mohli by si užívat sexuálního a partnerského života. Bohužel ale pánové kolikrát o tomhle problému mlčí.

Muži jsou většinou dobří milenci.

Mnoho pánů si také říká, že oni v životě nikdy nebudou mít problémy s erekcí, jenomže opak ve většině případů bývá pravdou. Je dokázáno, že sedmdesát procent mužů mají po padesátce problémy s erekcí. Samozřejmě, že výjimky jsou, je to pouze jenom číslo a je to také orientační číslo a bylo to testované na třech tisíců mužů různého věku. Tady uvádím pouze jenom to, co bylo zjištěno. A když mužům nefunguje erekce, tak jak by si přáli, tak se potom stydí. A nejhorší na tom je, že když se pánové stydí a už nechtějí mít kvalitní sex, tak je to potom takové horší, protože jejich porucha erekce anebo sexuální dysfunkce se jim zhoršuje.

I pánové někdy potřebují popostrčit.

Také je prostě je vědecky dokázáno, že když jsou lidé, a to nejenom pánové ve stresu, tak mužům samozřejmě nefunguje erekce. A dámy se zase nemusí vzrušit. Pokud ale pánové vyhledají opravdu za včas lékařskou pomoc, tak jim to samozřejmě může pomoct. Lékař je prohlédne, vezme jim třeba také například krev na vyšetření a potom může určit diagnózu. Jednoduše se pánové, nestyďte se a zajděte si k lékaři nebo alespoň k nějakému odborníkovi. Který se v tomhle vyzná. Věřte, že nejste určitě první a ani poslední, kdo s tímto problémem jdete k lékaři, že vaše erekce není pevná a chcete to změnit.