V zimě je komplexní lázeňská péče nejlevnější

Lidé od pradávna měli zájem o přírodní minerální prameny, které se liší od běžných pramenů jiným složením, chutí, teplotou, ale i svým vzhledem. Lázně lidem nabízejí odbornou pomoc k nalezení zdraví a k vnitřní rovnováze.
 lázně karlovy vary
V posledních letech došlo k výraznému zlepšení v českých lázních. Ať se to týká samotných lázeňských center, jejich vzhledu a vybavenosti, tak hlavně v široké nabídce lázeňské péče.
České lázně nabízejí svým klientům komplexní nabídku léčby, ubytování, stravování, pestrý společenský a kulturní život. Nové metody léčby jsou v souladu s využitím přírodních prostředků.
 
Přírodní bohatství naší země  – zdroje léčivých pramenů, to je kvalitní nabídka především v českých lázeňských místech.
 masírování zad
Vysoká úroveň našich lázní svědčí i o tom, že návštěvnost zahraničních pacientů je skutečně velká. Nejenom proto, že vzhledem k jejich příjmům jsou pro ně tyto služby cenově stále nízké. Co se týká českých pacientů, kteří mají úplně nebo částečně lázeňskou léčbu hrazenou zdravotními pojišťovnami, je tato služba pro někoho cenově přístupná, pro někoho je dražší. Jsou ale spokojeni a pravidelně se do lázní vrací.
Tip na báječný relax
Pokud si chcete dopřát před vánočními svátky lázeňskou relaxaci,
máte možnost si ji nyní objednat.  Třeba adventní pobyt na 7 dní. 
Například lázně Jáchymov, které leží v pohádkové přírodě Krušných hor,
                                  vám mohou nabídnout kromě ubytování a plné penze:
                                          
lázeňskou proceduru podle předpisu lékaře (5x malá procedura, 4x velká procedura)
1x konzultaci s lékařem
1x uhličitou koupel
volný vstup do bazénu a whirpoolu
pitnou kúru léčivých minerálních vod každý den
 
 žena na masáži
Pobyty v lázních v zimním období mají i tu výhodu, že jsou podstatně levnější. Pokud trpíte  vy nebo vaše dítě například zátěží, která je způsobena inverzí, toto období se dá příjemně prožít v čistém prostředí lázeňského prostředí.
                                                      
Udělejte občas něco pro své zdraví a pohodu. Informujte se jak u svého lékaře, tak přímo v lázních, které si vyberete. Stojí to za to.