Notice: Volaná metoda konstruktoru třídy pro WP_Widget v SDS_Social_Media_Widget je zastaralá od verze 4.3.0! Místo toho použijte
__construct()
. in /var/www/hosting/bebeo.cz/wp-includes/functions.php on line 3959

Notice: Constant WP_POST_REVISIONS already defined in /var/www/hosting/bebeo.cz/wp-config.php on line 183
Reality a internet – Bebeo.cz
Notice: Funkce get_currentuserinfo není podporována už od verze 4.5.0! Použijte prosím raději funkci wp_get_current_user(). in /var/www/hosting/bebeo.cz/wp-includes/functions.php on line 3896

Reality a internet


Notice: Funkce get_currentuserinfo není podporována už od verze 4.5.0! Použijte prosím raději funkci wp_get_current_user(). in /var/www/hosting/bebeo.cz/wp-includes/functions.php on line 3896

Pokud se zajímáte o reality, určitě velmi často zabrousíte na internetové stránky realitních kanceláří, nebo naopak na webové stránky komunit lidí, kteří nabízejí prodeje a pronájmy bez realitních kanceláří. Asi stěží byste sehnali koupi či pronájem bytu bez internetu. Totéž platí v opačném případě, kdy nabízíte pronájem nebo prodej bytu či jiné nemovitosti.
Je pravda, že realitní kanceláře ještě vyvěšují nabídku svých nemovitostí, případně ji inzerují v médiích, ale jedná se o podpůrnou záležitost. Základ se odehrává prostřednictvím internetu.
křesílko v obýváku
K vyhledávání realit byste měli využívat především osvědčené realitní vyhledávače. Jejich uživatelské prostředí je příjemné, umožňují vyhledávání nemovitosti podle dispozice, velikosti, lokality nebo ceny. Jde o to vyfiltrovat z obrovského množství inzerátu během několika vteřin ty nejvhodnější. Je vhodné inzeráty doplnit fotografiemi. Inzerát bez fotografií nutně vyvolává domněnku, že toto asi nebude vhodný objekt k prodeji či pronájmu a nutně vede k nezájmu potenciálního zákazníka.
 jídelní kout

Bez realitky

Zajímavou alternativou jsou pak servery, které nespoléhají na realitní kanceláře. Vyhnout se placení provize je žádoucí. Ovšem ne vždy to je řešením, protože v případě koupi či prodeje bytu může realitní kancelář nabídnout opravdu vysokou podporu a pomoc včetně zajištění hypotéky a právních služeb v rámci provize. Navíc mnozí lidé si cenu navýší. Často jsou to právě realitní kanceláře, které u hamižných majitelů realit korigují jejich neadekvátní finanční požadavky. V určitých případech, například při pronájmech, je tento způsob optimální, samozřejmě za předpokladu, že narazíte na solidního majitele.
Při vyhledávání nemovitosti je vhodné ověřovat si informace například na stránkách katastru nemovitostí. Ověřování vlastnictví parcel, staveb, bytů evidovaných v katastru nemovitostí je veřejné a zcela zdarma.

Reality a internet
Ohodnoťte příspěvek

bebeo.cz

View more posts from this author