Styl svatby? Již není v módě klasicky!

Jestliže i vy patříte do řad perfekcionistů, jistě sníte i o dokonalé svatbě. V ideálním případě musí vše ladit do nejmenšího detailu. Většina budoucích novomanželů se snaží, aby tento den byl sladěn do nějakého styl.
V dřívějších dobách byl velice populární honosný styl. Lidé se snažili ukázat, že mají peníze, tudíž se ve většině případů svatby odehrávali někde na zámku nebo hradu. Na každém kroku nesměli chybět velké pugéty květin. Nejoblíbenější barvou byla zlatá nebo popřípadě stříbrná. Šaty nevěsty byly načechrané, s dlouhým závojem a vlečkou. Tento druh svatby přetrval v trochu pozměněné podobě až do dneška. Nicméně se vznikem dalších typů a stylů svateb, šel tento typ přeci jen do pozadí.svatební skleničky
V současné době je nejvíce preferovaný styl přírodních svateb. Ty se odehrávají v ideálním případě v lese, nebo v nějaké přírodní stodole. Nejoblíbenějšími barvami jsou pak hnědá, bílá, šedá, starorůžová nebo bledě modrá. Nevěsty obvykle bývají oblečené v prostých, splývavých šatech. Ve vlasech pak bývá velice často umístěn věneček z přírodních květin. Ženich se od klasického liší především tím, že není oblečen v klasickém obleku. Nejčastěji je volen polo formální až neformální styl oblečení.ženich a nevěsta
Ať už preferujete kterýkoliv styl, ke všem patří bohatá jídelní tabule. Na žádné takové významné události by nemělo chybět po domácku pečené cukroví. V dnešní době jsou nejoblíbenější copcake. Přitom se prodávají i speciální svatební krabičky na cupcake GoldPress, které se stanou i perfektním doplňkem. Zároveň budou sloužit i jako výslužka, kterou si každý host bude moci vzít při odchodu domů. Dalším oblíbeným zákuskem je cheesecake. Jedná se o lehký letní dortík, který by za žádných okolností neměl chybět na žádné svatbě.
Nicméně ať už se rozhodnete pro jakékoliv zákusky nebo styl svatby, vždy myslete na to, že nejdůležitější je, abyste si to pořádně užili.