Nechte věci, ať se stanou!


Momentálně máme na mysli situaci, kdy jste dlouhé týdny sami, nemáte partnera/partnerku a najednou se objeví někdo, kdo vás uhrane, uchvátí a už v hlavě slyšíte zvonit svatební zvony a prostě máte ten pocit, že je to ten pravý/ta pravá!


cesta do vesmíru 


Těšíte se z každé SMS zprávy, která vám přijde, usmíváte se do mobilu, když odepisujete. Jste mírně nervózní, když vám dlouho nepíše a dokonce se i někdy zlobíte, když to trvá fakt dlouho. V těch chvílích i začínáte být zoufalý, protože máte pocit, že není možné, že by měl něco jiného důležitějšího, než jste vy. To pak v duchu nadáváte nejprve druhé polovičce, pak sobě, a pak všem kolem, kteří za to vůbec nemůžou. Když pak mobil pípne a dotyčný se ozve, zase se hystericky smějete, radujete a život vám dává smysl.


mléčná dráha 


Tak tyto stavy známe téměř každý.


 


Následují samozřejmě různé první schůzky, ať už je to káva, kino, procházka parkem či nějaká nenáročná sportovní aktivita, která vám dá první společné chvilky a zážitky. Většinou se někdy tady povede i první pusa a nebezpečně rychle se začíná schylovat k dalšímu kroku.


 


V dnešní době se nečeká do svatby a tak dřív nebo později dojde na sex. A pak teprve začíná zajímavé období. Pokud vše běží stále stejně, je to super. Dost často se ale stává, že v tuto chvíli se počínající vztah láme a není výjimkou, když už jednoho z partnerů po pár společných nocí, počínající vztah nenaplňuje a začne vycouvávat.


 dítě v něbi


To však neví druhá strana a v poměrně zoufalém psychickém stavu se snaží rozluštit situaci a přijít na to, co udělala, a co se změnilo. Trápí se a bloumá světem a všechno mu připomíná partnera/partnerku, každou zajímavost by s ní/m chtěl sdílet, ale nejde to. Co tedy udělal špatně?


 


NIC


 


Ano, je to tak. Pokud se něco podobného stalo vám, věřte, že jste neudělali nic špatného, ale zrovna prostě situace vyplynula v to, co vyplynula. Rozhodně to není o tom, že nejste dost dobří nebo jste udělali chybu.


 


Vesmír nás vždy vede tam, kam máme jít, ať se nám to zrovna líbí nebo se nám to nelíbí. Naše cesty jsou jasně dané a pokud se z cesty vzdalujeme, je nutné do tohoto kroku zasáhnout a vrátit nás zpět na naši cestu. Může se to zdát kruté, ale věřte, že pokud někdo není vám přán, může to být i proto, že si zasloužíte někoho lepšího!


 


A pokud žádné z těchto hlubokých myšlenek nepomohli vaší náladě… vezměte si, jak těžké to mají pavouci! Musí se ještě před sexem rozhodnout, jestli jim ta chvíle stojí za to, protože vědí, že je samička po sexu sežere! A pokud se nechtějí nechat sežrat, přijdou o svůj nástroj!


 


Nechte prostě všechny věci, ať se stanou, protože všechno je tak, jak