Darujte květinu podle znamení zvěrokruhu

Kozorozi milují stabilitu, staví na pevných morálních hodnotách, přestože jsou navenek skromní a nenápadní. Rozhodně nic nezkazíte kyticí karafiátů. A můžete je darovat třeba skrze rozvoz květin Zlín, jistě je to potěší.

smíšená kytice

Vodnáři jsou svobodomyslní experimentátoři, mají odvahu splouvat s vámi řeku, lézt po skalách a vydat se na cyklistický výlet. Za sebevědomý svazek exotických orchidejí vás odmění přinejmenším vroucím objetím a polibkem.

Ryby si můžete představit jako něžné, křehké, milující snílky. Mají rády menší skromné kvítky, kterých je ovšem ve svazku hodně. Zkuste třeba kytici fialek, levanduli, macešky, anebo jícnovku (eustomu).

Beran vystupuje jako sebevědomý nadšenec, je ho všude plno a jeho přímočarost již odzbrojila mnohé z nás, že by se o tom mohly psát sáhodlouhé romány. Milují frézie, to je všeobecně známo, jejich vůně je podmanivá, barva bystří smysly a Berani se tak cítí ve své kůži.

Lidé zrození ve znamení Býka jsou velmi pohodoví, přizpůsobiví, přátelští, rádi se obklopují uměleckými předměty, bývají nazýváni „pohodáři“. Býka odměníte bohatými robustními květy Alstroemerie, překrásné květiny více tváří.
Setkání s Blíženci se může podobat emotivní jízdě bez hranic, myšlenky a city snadno zformulují do srozumitelné věty, nebudete se s nimi nudit a dokážou s vámi sdílet cokoliv. Neurazíte je kyticí růží a můžete zkusit i něco netradičního. Třeba kopretiny nebo astry.

Pro Raka je bezpečné rodinné zázemí vším. Bývají často svázáni s tradicemi, podporují i vzdálenější příbuzenské svazky a tak pokud můžete darovat Rakům hortenzii, to je trefa do černého.

Lev se vyhřívá na výsluní a vy jej jistě nepřehlédnete. I když může působit skromně, jeho vznešenost a noblesa vám nemohou uniknout. A lev zas na oplátku neuteče před kyticí, ve které dominují slunečnice.

Panna je znamení čistoty, raději ustoupí a sleví ze svých požadavků, jen aby zůstala hrdá a skromná, Dotkne se jich každá nešetrnost a pýcha, ale pokud si ji přikloníte na svou stranu, bude to drahokam, jakému není rovno. Zkuste na ni zapůsobit lilií.

slunečnice ve váže

Váhy milují harmonii, klid, vnitřní svobodu, jsou to lidé neobyčejně laskaví, dobrosrdeční a milí, a vězte, že pokud se do vás zamiluje někdo takový, že vás proud lásky může doslova strhnout. Gerbery budou tím pravým vyjádřením vaší náklonnosti.

Se Štírem si nezahrávejte, rozpozná každičkou faleš a dokáže vám to jasně a přímočaře dát najevo. Pokud s ním ale hrajete fér hru a milujete jeho vnitřní sílu, byť pečlivě střeženou pevným krunýřem, bude vaším ochráncem, i kdyby to byla žena. Postaví se za vaše práva stejně, jako bojuje za ta svá. Štíra obdarujte anthurií, a může být klidně i v květináči.

Střelec bývá neobyčejně rafinovaný, tvořivý a nápaditý, může vás zaskočit svou přímočarostí a rozhodně nepatří mezi diplomaty, kteří si hrají se slovíčky, jako např. znamení Vah. Co na srdci, to na jazyku, pro ně platí a jeho (její) srdce si získáte třeba květy bílé nebo žluté kaly.