Zbavte se zbytečných starostí s americkou hypotékou

Americká hypotéka může naplnit vaše kapsy penězi až po okraj, takže možná v první chvíli ani nebudete vědět, k čemu je použít. Možná si nyní říkáte, že to je přeci jasné, protože musíte peníze využít v souladu s tím, k čemu je taková půjčka určena. Jenže právě v tom je ten háček – americkou hypotéku můžete využít na cokoli, tato půjčka je bezúčelová! A právě proto je tak skvělá!

bohatství

Takže to vlastně vypadá, že k dokonalosti chybí takové půjčce už jen málo – už jen to, abyste ji mohli získat i se záznamem v registru. Ovšem i něco takové je klidně možné, tedy alespoň v případě, kdy si sjednáte americkou hypotéku bez registru.

Americkou hypotéku bez registru vám nabídne každá dobrá nebankovní společnost. Vždyť právě nabídka úvěrů bez registrů je dominantou nebankovních společností. Měli byste ovšem vědět, že ani taková půjčka se bez nahlížení do registrů neobejde – jde jen o to, že ji můžete získat i se záznamem v registru.
Pokud bude váš záznam v registru zanedbatelný, můžete mít tuto půjčku za stejných podmínek jako všichni ti, kdo žádný záznam v bankovním anebo v nebankovním registru dlužníků nemají. Nicméně ani ti, kteří mají v registru nějaký větší vroubek, ještě nejsou předem vyloučeni. Musí ovšem počítat s vyšší mírou úročení takové půjčky.

karty

Jinak platí pro americkou hypotéku bez registru stejné podmínky jako pro tu bez něj. Také se za ni musíte zaručit vhodnou nemovitostí, a také musíte mít dostatečné příjmy pro její splácení.
A teď už si jen představte, co všechno si budete moci pořídit, pokud si takovou půjčku sjednáte! Vlastně ji můžete využít naprosto na cokoli, od cesty kolem světa až po vymazání veškerých vašich dluhů. Nikdo vás v tomto případě omezovat nebude. Takže i když má taková půjčka o něco vyšší úrokovou míru než běžné účelové úvěry, tak si ji jistě brzy zamilujete!