Adrenalinové hry

Každý člověk je jiný. Někomu vyhovuje poklidný život s knížkou v ruce a poklidná společnost a je spokojený po celý svůj život. Někdo má zase rád opravdový adrenalin a rád zkouší nové a nepoznané věci. Pokud jste právě tento druhý typ lidí, tak byste zaručeně měli vyzkoušet nějaké ty akční hry. Jsou většinou uzpůsobeny pro větší počet hráčů. Ale jaké hry jsou vlastně namysli?

uniknout

  • Paintball – Jedná se o střílecí hru, která spočívá v tom, že si hrajete na jakousi válku ve dvou týmech a střílíte po sobě zbraněmi, ve kterých jsou kuličky napuštěné barvou. Pozor, takový zásah na nekrytý kousek těla dokáže přivodit docela slušně bolestivou modřinu. Takže to rozhodně není nic pro slabší jedince.
  • Escape games– Neboli únikové hry, jsou jednou z nejpopulárnějších akčních her novodobé doby. Jedná se o to, že jste spolu se svými přáteli zavřeni do nějaké místnosti a musíte se za pomocí indicií dostat ven dříve, než vyprší časomíra. Existuje několik variant – bez strašení a se strašením (ta rozhodně není nic pro slabší povahy, které se bojí i při komediích ve tmě).
  • Laser game – Tak trochu obdoba první varianty, tedy Paintballu, akorát se zde nestřílí opravdovými věcmi, ale jen pomocí laserových paprsků. Tato hra je vhodná pro ty, kteří se bojí toho, že budou nějak ošklivě zraněni, neboť je zcela bezbolestná. Tedy ovšem jen pokud se mluví o principu hry. Nebezpečí hrozí už jedině v tom, že někde špatně zavadíte a přivodíte si tak sami sobě úraz.
  • Jump Areny – Velmi oblíbené pro rodiny s dětmi. Může to být skvělý nápad pro sobotní program, neboť se zde děti vyřádí opravdu dokonale po celý den a večer spokojeně zapadnou do postele.

lupa
Možností je tedy opravdu spousta a stačí si jen vybrat tu pravou, která bude vyhovovat všem vašim potřebám a tužbám. Hlavní je něco dělat a nesedět doma jen a čekat, co vám život sám od sebe nachystá.