Zbavte se traumat z minulého života


O reinkarnaci neboli možnosti návratu zpět na svět v jiné fyzické podobě se napsalo už tolik, že by to vydalo na jednou celou obrovskou knihovnu. A přesto v této otázce stále nemáme zcela jasno. Dalo by se říci, že reinkarnace rozděluje lidstvo na dvě skupiny.odchod duše do jiné dimenze

  1. Jedna skupina lidí ji naprosto odmítá jako více nežli nepravděpodobnou.
  2. Druhá skupina ji přijímá jako naprostý fakt.
    • Která skupina je početnější, je těžké říci.

Pro přijetí této teorie ale hovoří mnoho jasných faktů. Jedním z nich je i využití hlubinné regresní terapie, která už pomohla mnoho lidem od jejich nevysvětlitelných problémů. Hlubinná regresní terapie je postavena na myšlence, že je každý člověk složen ze tří základních částí.

  1. fyzické tělo
  2. psychika
  3. duch (duše)

Každá z těchto součástí ovlivňuje ostatní dvě. Hlavní myšlenkou je pak fakt, že potíže, kterými určitý člověk trpí, jsou přenášeny díky traumatům z minulých životů. Při zmíněné terapii se duše navrací do chvíle, kdy došlo k traumatické situaci a je jí dáno prožít ji znovu. Tím pádem se části těla, které znamenají problém aktivují a dochází k nastavení uzdravovacího procesu. Podle této teorie si nemusíme žádné prožité trauma pamatovat. Ono s námi ale stále je a dokud se ho nezbavíme, bude nám komplikovat život.socha znázorňující zamyšleného člověka

Odhalte příčinu a zbavíte se důsledku

Regresní hlubinnou terapií se můžete zbavit bolestí hlavy, úzkostí, poruch příjmu potravy, sexuálních obtíží a mnoha dalších nepříjemných průvodců našeho života. Druhou možností, jak se od problémů odprosit, jsou léky. Ty ale pomohou jen pro určitou chvíli, protože nehledají příčinu, jen potlačují následky. Pokud se odstraní důvod, není nutné řešit důsledek.

  • Otázka reinkarnace je stará jako lidstvo samo.
  • Důkazem o její existenci jsou například i vzpomínky dětí na skutečnosti, které se jim v tomto životě stát v žádném případě nemohly.