Přijďte si vyzkoušet lasergame

Paprsek všude, kam se podíváte. Není úniku! Co budete dělat? Střílejte a porazte všechny své nepřátele! Nenechejte se zastřelit jako první! Střelba pomocí laserového paprsku baví neuvěřitelnou spoustu lidí. Hra je vhodná pro muže i ženy a dokonce také pro děti. Můžete tuto zkušenost využít také jako teambulding. Přijďte se pobavit, zasmát a trochu si zasportovat. Vytrénujete tělo, vypilujete mušku a zároveň se dobře pobavíte. Nemusíte být ani profesionály, u nás jsou vítání i začátečníci, kteří nikdy nedrželi zbraň v ruce. Samozřejmě, jsou zde i hry, které jsou určené již zkušeným hráčům a profesionálům.

labyrint (48)

Vybere si každý! Volit můžete z mnoha různých herních kombinací. K dispozici jsou hned dvě arény. Jedná se o Tajemný labyrint a Aztécké ruiny. Chcete nějakým vhodným způsobem zabít čas? Máte volné odpoledne a nevíte, co s přáteli podniknete? Přijďte si zastřílet. Nikomu se nic nestane. Na sobě budete mít vestu, která paprsky pohlcuje. Paprsky nejsou nebezpečné a nijak vám neublíží. Vesty jsou natolik propracované, že zaznamenají střelbu, takže pokud to schytáte od soupeře, tak zkrátka a dobře vypadáváte, protože jste mrtví.

Kontaktní údaje

Adresa:
Ocelářská 17
Praha 9
190 00 Česká republika

Můžete nám také zavolat na telefonní číslo. Pomocí telefonu se můžete domluvit na rezervaci termínu, zeptat se na volné termíny, na změnu doby, kdy chcete přijít a zjistíte i spoustu dalších informací. Rádi sdělíme jakékoliv potřebné informace. Lasergame Praha 9 je vhodný zážitek pro každého.
Dostanete se k nám pomocí automobilu, připravené pro vás máme parkování hned u vchodu. Další způsob, jak k nám přijet je metro. Žlutá linka B, zastávka Českomoravská. Nebo můžete jet tramvají či autobusem. Vše je poměrně blízko například 200 nebo maximálně 300m.

lasergame_aztec05

  • Přijďte se pobavit a zažít něco nečekaného a jedinečného. Hra je vhodná pro muže a ženy jakéhokoliv věku.
  • Otevíráme od pondělí do pátku v jednu hodinu odpoledne tedy v 13:00 hodin a zavíráme ve 23:00. V sobotu a neděli otevíráme již v 10 hodin a zavíráme v sobotu o půlnoci a v neděli v deset večer.