Na které akce se hodí kávový catering?


Kdo by nemiloval kávu. Voňavý šálek plný nahořklé tekutiny se silnou chutí, v které e snoubí tóny ovoce, karamelu či vanilky. Někteří ji rádi s mlékem, někteří bez mléka. Jiní s cukrem, jiní si ji raději vychutnají přírodně hořkou. Ať je to jakkoliv, můžeme se shodnout, že káva je něco, co k lidstvu neodmyslitelně patří. Slyšeli jste už někdy pojem kávový catering? Možná ne, ale jedná se o skvělou věc, pokud pořádáte nějakou akci. Nejčastěji bývá využíván při různých konferencích, meetingách, schůzkách, školeních, seminářích, veřejných akcích, jako jsou třeba výstavy, křty knih a podobně. Na podobných akcích bývá vždy přestávka, a během té si účastníci rádi vychutnají kávu.

káva

A ideálně, pokud nemusí stát ve frontě, hledat drobné a pak v rychlosti vysrkat horkou kávu. Proto všichni kávový catering ocení. Kávový catering vám zajistí baristu přímo na místo pořádání akce. Ať už se jedná o akci pro dese, dvacet nebo sto lidí. Kávový catering zajistí kávu pro všechny. Baristé bývají velmi zkušení, profesionální a zajistí vám kvalitní přípravu několika druhů kávy. Věřte, že tímto cateringem potěšíte všechny účastníky akce. Kromě kávy můžete prostřednictvím cateringu zajistit i dobré občerstvení.

sandwich

Něco k zakousnutí přece k dobré kávě patří! Ke kávě se hodí především sladké občerstvení, takže ideální jsou třeba muffiny, cupcaky, sladké croissanty nebo různé plněné pečivo. Ale někdo určitě ocení i drobnější svačinu v podobě slaných jídel, jako jsou třeba menší porce salátů, různé sendviče nebo jiné obložené pečivo. Pokud chcete zajistit pro akci kterou pořádáte občerstvení, určitě se vyplatí požádat o službu catering. Jídlo i pití vám připraví najednou a jedná se o ušetření spoustu starostí, času a koneckonců i peněz. V dnešní době již neplatí, že kvalitní catering musí být ten nejdražší.