I podnikatelé potřebují pomoc

Každý se může dostat do finančních problémů. Někdo vlastní vinou, někdo přičiněním někoho jiného, někdo vůlí osudu, někdo kombinací všech těchto příčin. Ale na příčině vlastně v tomto případě nesejde, podstatný je jenom důsledek. Tedy stav věcí, kdy člověk nemá dostatečné prostředky na to, co normální člověk potřebuje k životu, a někdy ani na absolutní nezbytnosti důležité k přežití.
Co jenom si má dotyčný počít ve chvíli, kdy už nemá kde brát, ale přesto peníze potřebuje?

koruny

Samozřejmě; nezbývá mu, než si od někoho půjčit. Jenže od koho?
Dá-li se lidem v podobné situaci něco doporučit, pak je to nebankovní hypotéka. A to hned z několika důvodů.

  1. Předně lze tuto získat docela snadno. Nebankovní instituce v tomto případě totiž nežádá ani nějaké mimořádné prokázání dostatečných příjmů žadatele, ani čistý registr dlužníků, což jsou ta největší úskalí, na něž člověk naráží při žádostech o půjčku v bance.
  2. Peníze si tu lze půjčit na rok až třicet let, není tak třeba mít obavy z kritérií, jimž nejde dostát.
  3. Úroky, jež tu jsou požadovány, začínají již na třech procentech ročně, což je více než líbivý fakt.
  4. Nejsou tu žádné povinné poplatky předem, ani nějaké ty skryté platby, jež se vynoří až někdy dodatečně a nemile překvapí.
  5. Vše je vyřízeno rychle, peníze mohou být k mání již čtyřiadvacet hodin po podpisu úvěrové smlouvy.
  6. Takto půjčené peníze mohou být využity na cokoliv bez omezení. Lze jimi uhradit i exekuci, konsolidací půjček, dluhy a podobně.
  7. Půjčku lze využít i jako firemní kontokorent.

české bankovky
Prostě je tu nejedna výhoda, jež stojí za zvážení. A třeba i za to, aby si člověk nechal zpracovat zdarma nezávaznou nabídku, vše si na ní ověřil a pak zvážil, zda do toho jít či ne. Což může učinit každý plnoletý člověk, mající nemovitost nebo přítele s nemovitostí, již by bylo možno dát do zástavy.
A tak stačí jen zvednout telefon nebo vyplnit internetový formulář a dát se do toho. Určitě to vyjde.