Chcete běhat? Běhejte s holemi.

Venku jistě každou chvíli vidíte někoho, kdo jde s holemi. Ano – nordic walking už zná asi každý z vás. Chůze s holemi se stala před lety velmi populární. My jsme tuto metodu ještě vylepšili. Zkusme tedy společně místo chůze běh s holemi. Že nevíte jak na to? Přijďte k nám, vše vám vysvětlíme a vše vás naučíme!
chůze s holemi

Skvělé přínosy
Nordic running může vyzkoušet opravdu každý, kdo se rád pohybuje. Tato metoda totiž s sebou přináší celou řadu přínosů. Nejen že si zpestříte jednotvárné běhání, navíc zefektivníte svůj běh, ale také odlehčíte svým kloubům. Nordic running je tak mnohem šetrnější a bezpečnější. A navíc se při něm snadněji hubne, protože vydáte větší množství energie. Proto ho pojďte vyzkoušet a využít pro svůj prospěch.
Co všechno vás naučíme?
Náš skvěle propracovaný systém vás naučí vše, co potřebujete vědět o běhu s holemi. Naši lektoři vás zavedou do tajů této metody. Techniku běhu vám ušijeme na míru, a tak se nemusíte obávat žádných zdravotních komplikací. V první řadě dbáme na vaše zdraví a vaši spokojenost. Nordic running se tak pro vás stane prospěchem a zábavou v jednom. Navíc vám zajistíme kompletní rady, nejen co se techniky běhu týče, ale také ohledně vybavení a přípravy.
Radost z pohybu
Nordic running v překladu znamená severský běh. Pokud rádi běháte pro radost, připojíte si k tomu jednoduše speciální hole, díky kterým zapojíte svaly celého těla. Hole navíc tlumí dopady. Pokud budete mít správnou běžeckou techniku, můžete běhat celoročně. Nesmíte však zapomínat na zásady správného běžeckého stylu, který vás u nás naučíme.
vycházková hůl a boty
Špatné předsudky:
·         hole mi budou při běhu překážet,
·         hole mi způsobí zranění
·         budu s holemi vypadat jako blázen
·         hole jsou zbytečné
Nechte tyto předsudky stranou, neboť ani jeden bod není pravdou!
Přijďte mezi nás, naučíme vás s holemi správně běhat v několika praktických lekcích.