Vhodnou zárukou za úvěr může být i pozemek

Ať už si sjednáte libovolný typ nebankovní hypotéky, tak byste vždy měli počítat s tím, že se za ni budete muset zaručit nemovitostí. Záruka v podobě nemovitosti a schopnost své závazky pravidelně splácet, jsou dvě hlavní, a také jediné podmínky, které musíte naplnit, pokud máte zájem o nebankovní půjčku.

peněženka

Takže je to ve skutečnosti poměrně snadné. Když dokážete splnit tyto dvě podmínky, tak máte vyhráno a nic vám již nestojí v cestě k penězům. Na rozdíl od bankovních půjček nebudete muset řešit stohy formulářů, shánět nekonečně mnoho potvrzení, ani nikam chodit. A samotné sjednání vám od začátku až do konce nezabere více než pouhých pár dnů.

To je dáno především tím, že se jedná o moderní instituci, která svým klientům umožňuje žádat o úvěr prostřednictvím online formuláře na internetu. Nemusíte si tak složitě vyhrazovat čas a brát si volno v práci na to, abyste mohli někam vyrazit na smluvenou schůzku, která vám nakonec třeba ani nepřinese žádné ovoce, jak se to v bankách často stává. K úspěchu u nebankovní společnosti vám postačí, když vyplníte online formulář na webu nebankovní společnosti, a to je celé. Poté už zástupce společnosti vyřídí vše podstatné za vás, vaši žádost vyhodnotí a nabídne vám možné podmínky smlouvy.

drobné mince

To, že musíte doložit, že své závazky budete splácet, je poměrně jasné a není na tom nic nečekaného. Zkrátka jde o to, aby vám po odečtení pravidelných výdajů od pravidelných měsíčních příjmů zbylo dost peněz na splátky i s úroky.
Ovšem možná vás zajímá, jakou konkrétní nemovitost můžete zvolit jako záruku? Na takovou otázku je poměrně snadná odpověď. Důležitá je především aktuální odhadní hodnota nemovitosti, která musí korespondovat s výší půjčky. Ale na tom, zda si sjednáte hypotéku na pozemek anebo třeba hypotéku na vás rodinný dům, celkem nic nezáleží.