Tabletová sůl

S pomocí regeneračních solí se odstraňuje tvrdost z vody. Tabletová sůl se k tomuto účelu používá již celá desetiletí. Nejde o nic nového.
Regenerační tabletová sůl do změkčovače slouží k přípravě roztoku pro obnovu funkce ionexových kolon v domácích i průmyslových úpravnách vody. V praxi se jedná většinou o odstraňování nežádoucích vyšších koncentrací vápníku, hořčíku, železa či manganu.
Tento typ regenerační soli je balený v opravdu pevných plastových pytlích. Nesmí docházet k navlhnutí, ani jinému nežádoucímu znehodnocení. Pytle usnadňují skladování, které je díky tomu snadné a nezávadné.
relaxační bazén.jpg
Vlastnosti:
Ø Lisuje se za velmi vysokých tlaků.
Ø Jakou má formu? Jedná se o tablety nebo polštářky.
Ø Typické balení je tabletová sůl 25 kg.
Ø Pochází od renomovaných výrobců.
Tento typ produktu pochází od renomovaných výrobců. Z Německa se k nám přiváží značka Supertab. Z Rakouska značka Solivary. Z Polska značka Salt Peter.
kostičkované dno.jpg

Kvalita bez kompromisů ze zemí EU

Soli vždy vyhovují normě ČSN EN 973, typ A – chemické výrobky, používané pro úpravu vody, určené k lidské spotřebě – Chlorid sodný pro regeneraci měničů iontů. Splňují zákonné předpisy a jsou vhodnou volbou do každého přístroje.
Tabletová sůl se vyrábí za pomocí vysokého tlaku a kvalitní soli, která je vysokoprocentní. Dovážené produkty z Německa se označují jako nejkvalitnější. Zakoupit ji můžete za velmi výhodných podmínek a to i ve větším balení. Sůl se často vyrábí ze solí jedlých. Díky tomu se zaručí vysoká kvalita a spolehlivost produktu.
Produkty se používají do úpraven vody. Můžete je dát do změkčovačů vody a do dalších podobných zařízení. Vhodné do přístrojů pro regeneraci a změkčování vody na bázi iontové výměny. Kvalitní tablety odpovídají vysokým požadavkům daných přístrojů, a proto je můžete bez obav používat i dlouhodobě. Zajistí bezporuchový chod všech daných přístrojů.
Vždy splňují veškeré normy a vysoké kvalitativní požadavky. Jedná se o chlorid sodný pro změkčení vody. Prvotřídní kvalita – odpovídá jedlým solím.