.

Pořízení vířivky je pro většinu lidí splněním životního sne. Mít doma tuto bublinkovou vadu jen a pouze pro sebe je zkrátka dokonalost, po které touží každý. Je však potřeba si uvědomit, že to není jen o užívání si, ale také o pravidelné a kvalitní péči. Dopřejte své vaně potřebnou odbornou péči a pojistěte si tak, že bude výborně fungovat i za dlouhá léta.
okno nad vanou 

Odborníci zajistí případné opravy

Pokud by však přeci jenom došlo k nějakému poškození, tak je potřeba vědět, kdo vám může s danou komplikací pomoci. Obracejte se vždy pouze na autorizovaný a kvalitní vířivky servis, který si dokáže poradit s jakýmkoliv poškození. Lidé nejčastěji volají o pomoc v případě, že se pokazí bazénové čerpadlo, které přivádí vodu k filtrům, nebo když dojde k ucpání či omezení zprůchodnění potrubí. Mohou nastat i další komplikace, například přílišné zvýšení tvrdosti vody nebo příliš nízká koncentrace chloru. To vše jsou vážné i méně vážné problémy, se kterými si dokážou odborníci poradit, a to poměrně rychle a bez zbytečného zdržování. Obraťte se na ně tedy v případě jakýchkoliv potíží, servisní služby vám jsou díky asistenční službě dostupné doslova nonstop.
 chlapci ve vířivce

.

Pomoc při instalování nové vířivky

Servisní služby nemusíte však využívat pouze tehdy, pokud se něco pokazilo nebo něco nefunguje. Služby odborníků se vám budou hodit i tehdy, když si naopak pořídíte vířivku novou a budete potřebovat pomocí s její instalací, která také není příliš jednoduchá. Neváhejte si na to tedy přizvat profesionály, po jejichž návštěvě bude vše funkční a připravené na vaše používání. O co všechno se postarají?
 
–          Vyčištění vany (pročištění potrubí, kterým cirkuluje voda)
–          Revize technologií
–          Kontrola těsnosti důležitých komponentů
–          Kontrola nastavení dávkovačů
–          Doplnění kvalitní bazénové chemie
–          Kontrola filtrace a čerpadla

Ohodnoťte příspěvek
.