Pečujte o svou vysněnou vířivku

Pořízení vířivky je pro většinu lidí splněním životního sne. Mít doma tuto bublinkovou vadu jen a pouze pro sebe je zkrátka dokonalost, po které touží každý. Je však potřeba si uvědomit, že to není jen o užívání si, ale také o pravidelné a kvalitní péči. Dopřejte své vaně potřebnou odbornou péči a pojistěte si tak, že bude výborně fungovat i za dlouhá léta.
okno nad vanou

Odborníci zajistí případné opravy

Pokud by však přeci jenom došlo k nějakému poškození, tak je potřeba vědět, kdo vám může s danou komplikací pomoci. Obracejte se vždy pouze na autorizovaný a kvalitní vířivky servis, který si dokáže poradit s jakýmkoliv poškození. Lidé nejčastěji volají o pomoc v případě, že se pokazí bazénové čerpadlo, které přivádí vodu k filtrům, nebo když dojde k ucpání či omezení zprůchodnění potrubí. Mohou nastat i další komplikace, například přílišné zvýšení tvrdosti vody nebo příliš nízká koncentrace chloru. To vše jsou vážné i méně vážné problémy, se kterými si dokážou odborníci poradit, a to poměrně rychle a bez zbytečného zdržování. Obraťte se na ně tedy v případě jakýchkoliv potíží, servisní služby vám jsou díky asistenční službě dostupné doslova nonstop.
chlapci ve vířivce

Pomoc při instalování nové vířivky

Servisní služby nemusíte však využívat pouze tehdy, pokud se něco pokazilo nebo něco nefunguje. Služby odborníků se vám budou hodit i tehdy, když si naopak pořídíte vířivku novou a budete potřebovat pomocí s její instalací, která také není příliš jednoduchá. Neváhejte si na to tedy přizvat profesionály, po jejichž návštěvě bude vše funkční a připravené na vaše používání. O co všechno se postarají?

– Vyčištění vany (pročištění potrubí, kterým cirkuluje voda)
– Revize technologií
– Kontrola těsnosti důležitých komponentů
– Kontrola nastavení dávkovačů
– Doplnění kvalitní bazénové chemie
– Kontrola filtrace a čerpadla