Nákladové účetnictví

Vlastníte firmu a potřebujete zjednodušit systémy? Pracujete v několika různých programech a nedaří se vám práci zefektivnit? Potřebujete program nebo systém, který by fungoval správně, byl rychlý, profesionální, přehledný a praktický?
Nepřidělávejte si zbytečně práci, ani vašim zaměstnancům, když mohou pracovat v jednodušším systému s praktickými vlastnostmi .
Pro nákladová střediska zde máme připravený program nákladové účetnictví. Jedná se o základní modul.

počítač

Co všechno program umožňuje? Jak s ním můžete pracovat? Jaké jsou jeho přednosti? Jaká je jeho praktická výbava? To si nyní osvětlíme v pár základních bodech.

  1. Rozdělení případu – jestliže máte účetní případ a potřebujete jej rozdělit, tento program to umožňuje. Díky tomu můžete rozdělit případ i do několika nákladových středisek.
  2. Členění a klíče – možnost členění je další nespornou výhodou. K dispozici jsou také nákladové klíče.
  3. Potřebné a dostupné informace – vše na jednom místě. Nepotřebujete deset programů, abyste až v tom posledním zjistili, jaké je množství. Informace o množství zprostředkovává právě tento typ základního modulu tohoto programu.
  4. Kontrola – běžně v každé firmě musí probíhat nějaká kontrola. Zde máme připravenou kontrolu nákladových středisek a také kontrolu správnosti účtování. Důležitou roli hrají obě dvě tyto úlohy, protože jak celé středisko, tak i účtování, musí mít možnost zkontrolování.

Rychleji a efektivněji

  1. Další částí je rozšíření. Nákladové účetnictví může mít rozšíření o nositele nákladů – multidimenze.

– v tomto odvětví lze dodatečně účtovat až na 4 typy nákladů.

  1. Následuje nákladové účetnictví rozšířené o kalkulaci plánovaných nákladů

– libovolný počet modelů, různá struktura a odlišné scénáře.

klávesnice

  1. A v neposlední řadě je k dispozici nákladové účetnictví rozšířené o kalkulaci marginálních nákladů.

– úplné náklady a marginální náklady. Fixní a variabilní náklady.