Informujte se včas o dostupnosti náhradních dílů na trampolíny

Proč je o trampolíny dnes takový zájem i mezi dospělými a proč jsou součástí rehabilitačních center, posiloven, sportovišť, zábavních parků a ozdobou zahrad? Nejsou jen obyčejným nářadím pro protahování svalů a zlepšení fyzické kondice. Dokážou mnohem více. Podporují správnou činnost lymfatického systému, detoxikují organismus, zlepšují koordinaci pohybů, zrakové vjemy, nezatěžují přitom klouby a páteř a chrání nás před negativními dopady stresu.

ochranná síť

Méně známé účinky skákání na trampolíně

Terapeutický prostředek pro handicapované – lidé trpící autismem, Downovým syndromem, hlubokými depresemi a dokonce i epilepsií je mohou zařadit jako pomocný prostředek ke zlepšení zdravotního stavu a navození psychické pohody. Trampolína působí pozitivně na každého z nás bez rozdílu věku, opatrní by měli být pouze lidé po infarktu a mozkové příhodě a také s akutním onemocněním. Ostatně, skákat s chřipkou a angínou by pravděpodobně nikoho nenapadlo.
Beztížný stav – v návratové fázi po výskoku následuje kratičký okamžik, kdy se ocitáme ve stavu beztíže, a v tuto chvíli dojde ke stlačení a uvolnění tělesných buněk. Ty pak lépe přijímají živiny a rychleji se regenerují. Je známo, že se tím urychluje rekonvalescence po úrazech a některých chorobách.

pružina

Nezapomínejte na náhradní díly

Každý výrobek extrémně namáhaný by měl mít dostupné náhradní komponenty. Týká se to jak nábytku, spotřební elektroniky, automobilů, tak i sportovního náčiní. Musíte si uvědomit, že se pokazit může opravdu cokoli, a že dynamické rázy mohou u trampolín způsobit defekty některých dílů. Týká se to pružin, dopadové plochy, ochranné sítě, krytů pružin a také nosné konstrukce.
Před provedením objednávky si ověřte dostupnost všech součástí a raději se na všechny podrobnosti informujte včas, prodejce by měl být schopen poskytnut vám tuto službu u všech výrobků, které u něj zakoupíte. Trampolíny náhradní díly musí být k dispozici i několik let po zakoupení výrobku.