Hypotéka bez registru, bez dokládání příjmu

Děláte si starosti s tím, že u každého typu úvěru musíte dokládat své zisky? Trápí vás, že nemáte dostatečný příjem ze zaměstnání a nevíte, jestli by vám to vyšlo na velký úvěr? Chcete ručit nemovitostí? Máte k dispozici dům, byt, pozemek, halu, komerční objekt, administrativní budovu, sklad, či kanceláře? Využijte americké nebankovní hypotéky bez dokládání příjmů a bez registrů https://www.americka-nebankovni-hypoteka.cz/hypoteka_bez_registru/.

čas

V těchto případech mluvíme výhradně o podnikatelských úvěrech. Pod názvy bez registru nebo bez dokládání příjmů se ukrývají podnikatelské úvěry. Nejedná se tedy o spotřebitelský úvěr.
Nutno podotknout, že i v těchto případech se často klienti trápí a nevědí, jak ze špatné finanční situace.

Peníze pro podnikatele

Hledáte způsob, jak získat peníze? Potřebujete hradit běžné výdaje ve firmě, poplatky nebo OSSZ a VZP? Výdajů ve firmě je hned několik a to každý den. Nejedná se jenom o běžné provozní náklady, mzdy a pojištění, ale také o další financování jako jsou úhrady faktur, splátky, či dokonce placení exekucí. Máte dluhy nebo dokonce exekuce? Nezoufejte, i přesto vám můžeme úvěr poskytnout.
Finance se musí využít na účely podnikání.

koruna

Podmínky úvěru:

  1. Můžete mít záznam v registru. Říkáte si, co je to za nesmysl? Ano, je to pravda. Naše společnost má pochopení pro záznamy v registrech dlužníků. V bance vám za těchto předpokladů samozřejmě nepůjčí a nebudou s vámi vůbec jednat, ovšem naše společnost je v tomto ohledu velice rozdílná a odlišná od bankovních institucí.
  2. Nízké příjmy podnikatelů jsou dalším kritériem, proč nezískáte půjčku v bance. U nás je to však opět jiné. Tyto dvě základní veličiny se snažíme tolerovat, protože chápeme, že se podnikatel může dostat do složité finanční situace a často to nemusí být ani vlastním přičiněním. Ať tak či onak, může se jednat o finanční problémy, ze kterých vám umíme pomoci. Nízký příjem podnikatelů není problém.

Nezaplatili jste jednu fakturu? Včas jste neposlali splátku? Nepřišla vám faktura za telefon? I kvůli takovýmto zdánlivým maličkostem se můžete dostat do registrů a stát se na pět let pro banky nebonitním klientem, takže s vámi nebudou chtít mít nic společného.