S vypínači unica vyladíte svůj domov do posledního detailu

Asi jen málokdo by si přál, aby se středem pozornosti v jeho interiéru stávaly právě zásuvky a vypínače. Většinou se nejedná o žádné designové poklady, ba naopak. Právě tuto drobnou elektroniku si většina z nás spojuje s nepříliš atraktivním vzhledem, se kterým se zkrátka musíme smířit, pokud si chceme doma rozsvítit. Různí domácí kutilové mají na toto téma celou řadu nápadů a návodů, jak vzhled zásuvek a vypínačů alespoň trochu vylepšit.

různé vypínače

Tyto rady počínají někde u samolepicích tapet a končí barvami na umělé hmoty. Ovšem dnes už si naštěstí mohou svůj domov zkrášlit úplně všichni, a to poměrně snadnou a nijak pracnou cestou. Stačí si vybrat ty pravé zásuvky a vypínače unica, a poté postupovat podle běžných zvyklostí. Nicméně s výsledkem budete v tomto případě maximálně spokojeni, protože vůbec nic nebudete muset natírat ani jinak měnit.

Vypínače a zásuvky unica si totiž můžete zvolit přesně v takovém provedení, jaké u vás doma nejlépe zapadne. Máte tedy po ruce přesně takové řešení, jaké jste už dlouho hledali.
Tuto revoluční změnu umožňuje především promyšlený modulární systém univerzálních strojků a unikátních rámečků. Zatímco strojky jsou u všech typů zásuvek a vypínačů shodné, tak rámečky jsou naopak jedinečné – svým designovým zpracováním, barvou i tvarem. A důležité je především to, že na libovolný strojek můžete snadno napasovat libovolný rámeček, protože tyto dva kousky společně tvoří jeden harmonický celek.

kabely

Takže pokud svou domácnost vybavíte univerzálními strojky zásuvek a vypínačů unica, tak je kdykoli poté můžete odít do takového hávu, jaký vám zrovna bude nejvíce vyhovovat – mohou mít libovolnou barvu i tvar, zkrátka budou vždy takové, aby u vás doma co nejlépe zapadly.
A v takto do posledního detailu vyladěném domově se budete cítit naprosto skvěle, to je jisté!