Multifunkční tablety pro snadné použití

Multifunkční tablety 5v1 slouží k čištění vody v domácích zahradních bazénech.

Jestliže jste majiteli bazénu, pak jste se už určitě setkali s různými přípravky, které do vody musíte přidávat, abyste zabránili jejímu znehodnocení. Voda by se časem mohla takzvaně zkazit, zežloutnout, mohla by zapáchat a hromadila by se v ní špína a usazeniny, zejména často z venkovního prostředí, ale i vlivem koupání z pokožky plavců. Jakmile by se nečistila, pak by vypadala čím dál tím hůř, nevábně by voněla a vypadala by opravdu nevzhledně. Na stěnách by ulpívaly řasy, objevila by se zeleň i na dně, možná by voda zežloutla nebo zhnědla. To bychom si jistě nepřáli, a proto je potřeba, abychom vodu nechávali vyčistit.
koukání pod vodou

Ø  V dnešní době k čištění nepotřebujete milion přípravků, ale bohatě postačí jeden, který obsahuje více aktivních složek, takže může aktivně působit na více frontách.

Ø  Vhodné jsou právě tablety 5v1, které mají více účinků, pro které si je již oblíbili mnozí majitelé domácího venkovního koupání.
palmy u bazénu

Vlastnosti, kterými bojují proti nečistotám a jiným nežádoucím vlivům


1.       Udržují vodu v optimálních hodnotách.


2.       Zajistí optimální koncentraci chloru.


3.       Zajistí optimální hodnoty pH.


4.       Stabilizace vody.


5.       Hygienická nezávadnost.


6.       Nádherná a čistá voda.


7.       Voda průzračná na pohled.


8.       Dezinfekce vody.


9.       Vyvločkuje nečistoty.


10.   Zamezuje tvorbě řas.


11.   Snadná manipulace i použití.

Voda bude krásně jasná, čistá a průzračná. Důležité však je, že bude ze zdravotního hlediska nezávadná. Nebude dráždit naši kůži, a proto se můžeme koupat každý den. Užívejte si letního počasí a koupání, když máte vlastní prostředek k tomu, jak se osvěžit v horkém letním dni a jak si užít vodu, plavání, osvěžování a koupání. Jednoduché je také dávkování, stačí použít jednu tabletu a nechat pomalu rozpouštět. Díky jejím vlastnostem se už o nic jiného nemusíte starat. Voda bude čistá a vydezinfikovaná. Bude patřičně stabilní a bude mít požadované hodnoty chloru i pH.