Notice: Volaná metoda konstruktoru třídy pro WP_Widget v SDS_Social_Media_Widget je zastaralá od verze 4.3.0! Místo toho použijte
__construct()
. in /var/www/hosting/bebeo.cz/wp-includes/functions.php on line 3986

Notice: Constant WP_POST_REVISIONS already defined in /var/www/hosting/bebeo.cz/wp-config.php on line 183
Malý mobilní dům – Bebeo.cz
Notice: Funkce get_currentuserinfo není podporována už od verze 4.5.0! Použijte prosím raději funkci wp_get_current_user(). in /var/www/hosting/bebeo.cz/wp-includes/functions.php on line 3923

Malý mobilní dům


Notice: Funkce get_currentuserinfo není podporována už od verze 4.5.0! Použijte prosím raději funkci wp_get_current_user(). in /var/www/hosting/bebeo.cz/wp-includes/functions.php on line 3923

Chtěli byste si splnit váš největší sen – sen o vlastním bydlení, ideálně v baráčku s příjemnou slunnou teráskou na vlastním pozemku? Mít vlastní bydlení se zahradou, to je sen mnoha lidí. Ovšem za jakou cenu, když ceny nemovitostí neustále stoupají strmě vzhůru a málokdo si je tak může dovolit? Nemluvě o stále více nedostupných hypotékách, které také znesnadňují přístup k vlastnímu bydlení.
Vy si můžete pořídit nemovitost již od pár seti tisíc korun. Pokud máte pozemek nebo zahradu, stačí už jen k tomu pořídit nějaký ten baráček. Dům za cenu nižší než jeden milion? To není sen ani nic nemožného. Naopak i pro vás se tato varianta může stát realitou.

pokoj

Ideálním řešením pro pár, kteří chtějí bydlet v dosahu vlastní přírody, v domu se zahradou a nechtějí se uvázat hypotékou až do konce života může být to pravé ořechové praktický a stylový mobilní dům s půdorysem 8 x 4,2 m.
Konečně dostupný způsob bydlení i pro ty, kteří nechtějí bydlet v paneláku, ale chtějí být na dosah přírody s vlastním kouskem nějaké té zeleně. Tento způsob bydlení je cenově dostupným řešením pro bezdětné nebo starší páry či pro jednotlivce. Může se také stát víkendovou chatou, to už je na vás.

jídelna

V minimalismu je kouzlo
Nemusíte mít obavy z toho, že by vám na tak malém prostoru něco chybělo. Stačí jen mobilheim chytře zařídit a vybavit a vy tak budete mít všechno po ruce. Nechybí ložnice, obývací pokoj s kuchyní ani koupelna. A dopřát si můžete dokonce i krb.
Malý ale útulný to je heslo tohoto minimalistického mobilheimu, který vás uchvátí nejen svou cenou, ale také svojí praktičností.
Už žádné zadlužení na dlouhá desetiletí, s pořízením tohoto typu bydlení ušetříte a hypotéka se tak pro vás stane dostupnější a dříve splatitelná.
Volte pro vaše bydlení mobilní domy Lavaro House, které plné vaše sny o bydlení.

Malý mobilní dům
Ohodnoťte příspěvek

bebeo.cz

View more posts from this author