.

Také se někdy procházíte po vaší zahradě a přemýšlíte, co tu ještě schází? Jestliže vás tento neodbytný pocit přepadá většinou hned na začátku léta a vydrží až do jeho konce, pak je to jasné. NA ZAHRADĚ VÁM CHYBÍ TRAMPOLÍNA!
§  Díky kvalitnímu výrobci máte jistotu, že vám vydrží ve stále stejné kondici dlouhou dobu.
§  S vámi se ale v tomto smyslu stane velká změna.
o   Vaše kondice se totiž změní.
o   A to rozhodně tím nejlepším způsobem.
děti za sítí
Jestliže jste přesvědčeni, že vás už tento pohyb bavit nebude, pak ho dopřejte alespoň svým dětem. Všichni dnešním školákům neustále vyčítají stálé vysedávání u počítačů a chytrých mobilů. Vyzkoušejte, jestli ten váš potomek u těchto přístrojů nesedí jen z nedostatku jiných příležitostí.
§  Třeba se pak situace otočí a vy ho budete muset z trampolíny sundávat málem násilím.
§  Anebo si budete doma dělat rozpisy, kdo má ten den nárok zaskákat si.

.

Myslete především na bezpečnost

Ať už bude tento cvičební prvek sloužit komukoliv, jedno je nutné. Je zapotřebí maximální bezpečnost pro každého. Zejména děti se dovedou někdy velice rozvášnit a snadno by se jim mohlo stát, že skočí vedle skákací plochy. Nebo mohou skončit mezi pružinami.
o   Proto je dobré zvolit variantu s ochrannou sítí.
o   Ta totiž každého vrátí tam, odkud skočil.
pruhovaná mikina
Trampolíny s ochrannou sítí https://www.goodjump.cz/trampoliny-s-ochrannou-sitijsou zpracované a navržené tak, aby splňovaly veškeré požadavky z hlediska bezpečnosti. Je však nutné stále všechny součásti kontrolovat. Nezapomínejte na to, že se dříve či později každý díl opotřebuje. Samotná údržba je velice jednoduchá. Stačí otřít měkkým hadříkem a vodou. Nikdy se nesmí používat písek, odvápňovač nebo chemické přípravky.
§  A na zimu ji samozřejmě ukliďte někam do větrané garáže.
§  Před tím ale určitě uvítá, pokud ji očistíte a případně necháte vyschnout.

Jeden skok pro zdraví, druhý pro dobrou náladu
3 (60%)1
.