Hypotéku nemusíte mít jen od banky

Žádost o hypotéku je dlouhotrvající a nervy drásající proces. Začíná to dokládáním příjmů, následném ocenění nemovitosti a pak vás čeká hromada papírování a prověřování. Ne každý je ochotný tento běh na dlouhou trať podstoupit, a ne každý na hypotéku dosáhne. Mnohokrát se stává, že banka klienta vyhodnotí, jako ne příliš bonitní, a proto mu žádost zamítne. Jenže jsou vůbec nějaké alternativy, pokud se toto stane?

psaní na klávesnici, a přesto vodoznaky peněž a grafů

Stále více na oblibě si získává nebankovní hypotéka od Hypotéky bez registru. Na rozdíl, od klasické hypotéky, je vyřízení rychlejší a peníze můžete využít na cokoliv, podmínkou je pouze ručení nemovitostí, a to buď přímo vaší, nebo třetí osoby.  Společnosti, které nabízejí nebankovní hypotéky, nabízejí i další produkty, mezi které patří běžné spotřebitelské půjčky a podnikatelské úvěry.
Myslíte si, že negativní záznam v registru vám zhatí vaše plány a nikdo vám nepůjčí? U klasických bank tomu tak pravdu je, ale nebankovní společnosti jsou vstřícnější a pomohou vám najít kompromis, který vám bude vyhovovat. Podnikatelé mohou využít úvěru, kde není nutností dokládat příjem.

dražební kladivo a peníze

Že si za nebankovní hypotéku připlatíte? Máme pro vás dobrou zprávu, úroky začínají na 3 % p. a. ročně pro podnikatele a od 6 % p. a. ročně pro fyzické osoby.
Hypotéka na nemovitost vám bude poskytnuta až do výše 70 % hodnoty nemovitosti a doba splácení se pohybuje od jednoho roku až po dobu třiceti let. Předčasné splacení zdarma je samozřejmostí. Při vyřizování úvěru vás nečeká žádné nemilé překvapení v podobě poplatků za zpracování apod.
Jaké jsou další výhody hypotéky? Úvěr lze poskytnout i na družstevní byt a je lze využít i možnost spoludlužníka.
Hrozí vám exekuční zabavení nemovitosti a následná dražba? I k tomuto účelu slouží nebankovní hypotéka, obraťte se na specialisty, kteří budou ochotni vám pomoci. Ani exekuce není překážkou k získání tohoto produktu.