Huawei P20 Lite

Jestliže jste se rozhodli k nákupu konkrétního nového telefonu, nebo toužíte jen po změně obalu, je nejvyšší čas navštívit stránky, kde si určitě vyberete. Huawei P20 Lite obal Módní Mobil, je pro vás tou nejlepší stránkou, kde nabízíme zajímavý sortiment pro tento telefon.

rozbitý mobil ležící na chodníku

Jestli chcete mít svůj smartphone jako v peřince, pořiďte si knížkové pouzdro, které vašeho miláčka ochrání před poškrábáním, prachem i špínou. Obal můžete sklopit a použít jako stojánek. To je zejména užitečné při sledování nějakého filmu, kdy vás už nebudou bolet ruce, ani nebudete složitě hledat, čím mobil podložíte, abyste na něj dobře viděli. Když půjdete ven, nemusíte si brát nic, kromě svého telefonu, protože obal má kapsičku na kreditní kartu.

Nemusíte si pořizovat jen černý obal, který samozřejmě také máme v nabídce, ale váš může být bílý, červený, tmavě nebo světle růžový, fialový či modrý.
Pokud ale nechcete tyto zářivé a veselé barvy, je vám k dispozici pouzdro hnědé, šedé, vínové.
Jestli máte rádi roztomilé věci, pak vám můžeme nabídnout obal s malým pandou, sovičkami a tento design naleznete v různě barevných variantách a s postavičkami těchto moudrých ptáků v několika verzích. Krásní motýli vás zcela okouzlí svým romantickým vzezřením, kdy při pohledu na ně, zatoužíte prožít romantický den. Naopak motýli na černém podkladu vás budou lákat ven za nočním životem a dobrodružstvím. Design Eiffelovky vás bude přesvědčovat, že vaším dnešním cílem je výlet a krásné růžové květy vám nedovolí prožít jediný den bez dobré nálady.
Černé pouzdro s růžovými květy je vhodné pro zasněné dívky, které chtějí působit tajemně, stromy zase ukazují váš kladný vztah k přírodě.

žena s dlouhými nehty používá mobil

Lapače snů ukazují, že milujete tajemno a věříte snům, tygří a lví hlava všem oznamuje, že jste dravé šelmy, co si nenechají jen tak nic líbit.
Pro něžné dívky máme obaly se srdíčky, plameňáky nebo třeba s kočkami.
Navštivte naše stránky a najděte si pouzdro přesně pro vás. Máte z čeho vybírat.