.

Žádný větší bazén, který je zapuštěný do země, se většinou neobejde bez pomůcky, díky které můžete pohodlně sestoupit do vody a také z ní jednoduchým způsobem vystoupit. Bazénové schůdky, které jsou vyrobené z nerezu, dodají komfort při vstupu i výstupu z vašeho koupaliště.

bazénové schůdky

  • Samotné schodnice jsou vybaveny plastovými protiskluzovými prolisy, které si zachovávají své protiskluzové vlastnosti i při namočení bazénovou vodou.
  • Na tuto vlastnost nemá žádný vliv ani používání bazénové chemie.

Boční zábradlí schůdků poskytuje svými ideálními rozměry pohodlný pohyb pro každého plavce.

  • Dolní konce bočnic jsou zabezpečeny plastovými koncovkami, které se opírají o stěnu bazénu.
  • Horní část je řešena zakončením nerezovými patkami, díky kterém se schůdky pevně a spolehlivě ukotví do zpevněného povrchu u okraje bazénu.

Vzhledem k použitému kovovému materiálu nejsou vhodné pro domácí bazény, ve kterých počítáte se slanou vodou.Ta by mohla kovovým částem uškodit takovým způsobem, že by docházelo ke korozivním procesům. 

schůdky

.

Výměna náhradních dílů je nenáročná

Vše, co se používá, se také logicky dříve či později unaví. A to přesto, že se v tomto případě jedná o prvotřídní kvalitu. Proto není problém objednat si ke schůdkům náhradní díly.

  • Největšího opotřebení asi dosáhnou samotné jednotlivé schodnice.
  • Sice jsou vyrobeny z robustního kovu, ale přesto je zapotřebí kontrolovat pravidelně jejich stav.

Montáž i demontáž jednotlivých schodnic je velice jednoduchá a probíhá připevněním šroubem a matkou.

  • Výměnu tedy zvládne každý trochu zručný člověk.

Na vrchní straně schodnic jsou instalovány nášlapné gumové destičky s jemnými protiskluzovými prolisy, které jsou při styku s nohou příjemné. Bazénové schůdky se vyrábějí většinou ve dvou základních variantách. Mohou mít tři nebo čtyři stupně. Záleží na hloubce vašeho bazénu.

Ohodnoťte příspěvek
.